Polska, 1 złoty, 1925

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 22:09:10
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Licytuj
431711
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko przetarte, patyna, ładnie zachowana moneta
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena aktualna: 340 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 67