Polska, 1 złoty, 1925
Zakończenie: 08-01-2026 22:09:10
Polska, 1 złoty, 1925
Licytuj| Numer: |
431711
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 1 złoty, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | lekko przetarte, patyna, ładnie zachowana moneta |
| Literatura: | Parchimowicz 107b |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 67