Rosja, rubel, 1846 СПБ ПА
Zakończenie: 08-01-2026 22:33:50
Rosja, rubel, 1846 СПБ ПА
Licytuj| Numer: |
431852
| Opis: | Rosja - Mikołaj I (1825–1855), rubel, 1846 СПБ ПА, Petersburg |
| Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | lekko czyszczony, niewielkie uszkodzenie obrzeża |
| Literatura: | Adrianov 1846, Bitkin 208 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 7