Rosja, rubel, 1846 СПБ ПА

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 22:33:50
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Rosja, rubel, 1846 СПБ ПА

Rosja, rubel, 1846 СПБ ПА

Licytuj
431852
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), rubel, 1846 СПБ ПА, Petersburg
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczony, niewielkie uszkodzenie obrzeża
Literatura: Adrianov 1846, Bitkin 208

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 7