Rosja, rubel, 1818 СПБ ПС

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 22:32:30
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Rosja, rubel, 1818 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1818 СПБ ПС

Licytuj
431847
Opis: Rosja - Aleksander I (1801–1825), rubel, 1818 СПБ ПС, Petersburg, Orzeł nowszego typu z długim berłem i rzadszym ogonem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: wada blachy, patyna, miejscowy blask na awersie
Literatura: Adrianov 1818в, Bitkin 124, Uzdenikow 1445

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 11