Polska, rubel, 1846 MW
Zakończenie: 08-01-2026 22:05:50
Polska, rubel, 1846 MW
Licytuj| Numer: |
431851
| Opis: | Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), rubel, 1846 MW, Warszawa, wariant z wachlarzowatym ogonem Orła |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, miejscowy blask menniczy, rysy na awersie |
| Literatura: | Bitkin 425, Plage 437, Berezowski 7.50 zł |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 15