Polska, rubel, 1846 MW

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 22:05:50
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, rubel, 1846 MW

Polska, rubel, 1846 MW

Licytuj
431851
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), rubel, 1846 MW, Warszawa, wariant z wachlarzowatym ogonem Orła
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, miejscowy blask menniczy, rysy na awersie
Literatura: Bitkin 425, Plage 437, Berezowski 7.50 zł

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 15