Polska, denar, 1557

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 22:03:50
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, denar, 1557

Polska, denar, 1557

Licytuj
431685
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Elbląg, denar, 1557, Elbląg
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Białk.-Szw. 449 (R3), CNCE 234 (R3), Kop. 7101 (R3), Kurp. (1506–73) 991 (R3), Pfau 210–211, Tyszkiewicz 7 mk

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 10