Polska, denar, 1557
Zakończenie: 08-01-2026 22:03:50
Polska, denar, 1557
Licytuj| Numer: |
431685
| Opis: | Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Elbląg, denar, 1557, Elbląg |
| Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Białk.-Szw. 449 (R3), CNCE 234 (R3), Kop. 7101 (R3), Kurp. (1506–73) 991 (R3), Pfau 210–211, Tyszkiewicz 7 mk |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 10