Polska, denar, 1556

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 22:03:30
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, denar, 1556

Polska, denar, 1556

Licytuj
431684
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Elbląg, denar, 1556, Elbląg
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowany, patyna
Literatura: Białk.-Szw. 448, CNCE 233 (R3), Kop. 7100 (R3), Kurp. (1506–73) 990 (R3), Pfau 209, Tyszkiewicz 7 mk

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 11