Polska, denar, 1555

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 22:01:50
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, denar, 1555

Polska, denar, 1555

Licytuj
431678
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Gdańsk, denar, 1555, Gdańsk
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Białk.-Szw. 409, CNG 81.VII, Kop. 7351 (R3), Kurp. (1506–1573) 926 (R3), Tyszkiewicz 8 mk

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 6