Polska, półgrosz, 1558

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 21:59:50
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, półgrosz, 1558

Polska, półgrosz, 1558

Licytuj
431536
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1558, Wilno, końcówki legend LI / LITV
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA83-24, Kop. 3257

Cena aktualna: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 5