Polska, półgrosz, 1558
Zakończenie: 08-01-2026 21:59:50
Polska, półgrosz, 1558
Licytuj| Numer: |
431536
| Opis: | Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1558, Wilno, końcówki legend LI / LITV |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Cesnulis-Ivanauskas 4SA83-24, Kop. 3257 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 5