Polska, szeląg, 1529
Zakończenie: 08-01-2026 21:58:30
Polska, szeląg, 1529
Licytuj| Numer: |
431697
| Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety pruskie, szeląg, 1529, Toruń |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
| Literatura: | CNCT 1300, Kop. 3077, Kurp. (1506–73) 242 (R) |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 5