Polska, szeląg, 1529

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 21:58:30
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, szeląg, 1529

Polska, szeląg, 1529

Licytuj
431697
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety pruskie, szeląg, 1529, Toruń
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: CNCT 1300, Kop. 3077, Kurp. (1506–73) 242 (R)

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 5