Polska, denar, 1546
Zakończenie: 08-01-2026 21:57:30
Polska, denar, 1546
Licytuj| Numer: |
431671
| Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, denar, 1546, Gdańsk |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Białk.-Szw. 198, CNG 51.II, Kurp. (1506–1573) 391 (R4), Kop. 7259 (R4), Slg. Marienburg 7931, Tyszkiewicz 8 mk |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 5