Polska, denar, 1546

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 21:57:30
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, denar, 1546

Polska, denar, 1546

Licytuj
431671
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, denar, 1546, Gdańsk
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Białk.-Szw. 198, CNG 51.II, Kurp. (1506–1573) 391 (R4), Kop. 7259 (R4), Slg. Marienburg 7931, Tyszkiewicz 8 mk

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 5