Polska, szeląg, 1547

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 21:56:50
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, szeląg, 1547

Polska, szeląg, 1547

Licytuj
431692
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, szeląg, 1547, Gdańsk, na awersie gwiazdka, na rewersie rozeta, w legendzie awersu POLON
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Białk.-Szw. 213, CNG –, Kop. 7289, Kurp. (1506–1573) 439 (R)

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 8