Cesarstwo Rzymskie, follis, (321–324)
Zakończenie: 08-01-2026 21:32:50
Licytuj| Numer: |
431525
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn II (337–340) - jako cezar 317–337, follis, (321–324), Siscia, Aw: Popiersie władcy w prawo, CONSTANTINVS IVN NOB C, Rw: Wieniec, w nim VOT X, CAESARVM NOSTRORVM, u dołu ESIS i pół słońce |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 19.1 mm, 2.85 g, ciemna patyna |
| Literatura: | RIC 182 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 9