Cesarstwo Rzymskie, follis, (321–324)

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 21:32:50
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
431525
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn II (337–340) - jako cezar 317–337, follis, (321–324), Siscia, Aw: Popiersie władcy w prawo, CONSTANTINVS IVN NOB C, Rw: Wieniec, w nim VOT X, CAESARVM NOSTRORVM, u dołu ESIS i pół słońce
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 19.1 mm, 2.85 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 182

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 9