Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, (283–285)
Zakończenie: 08-01-2026 21:30:30
Licytuj| Numer: |
431524
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Karynus (283–285), antoninian bilonowy, (283–285), Antiochia, Aw: Popiersie w koronie radialnej w prawo, IMP C M AVR CARINVS P F AVG, Rw: Karynus stoi w prawo, odbiera Wiktorię na globie od Jowisza, który stoi w lewo i trzyma berło, VIRTVS AVGG, w polu Γ, w odcinku XXI |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | bilon, 21.1 mm, 3.14 g, ciemna patyna |
| Literatura: | RIC 325 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 12