Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, (283–285)

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 21:30:30
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
431524
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Karynus (283–285), antoninian bilonowy, (283–285), Antiochia, Aw: Popiersie w koronie radialnej w prawo, IMP C M AVR CARINVS P F AVG, Rw: Karynus stoi w prawo, odbiera Wiktorię na globie od Jowisza, który stoi w lewo i trzyma berło, VIRTVS AVGG, w polu Γ, w odcinku XXI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: bilon, 21.1 mm, 3.14 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 325

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 12