Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, (po 270)
Zakończenie: 08-01-2026 21:27:30
Licytuj| Numer: |
430651
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Klaudiusz II Gocki (268–270), antoninian bilonowy, (po 270), Mediolan, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, DIVO CLAVDIO, Rw: Płonący ołtarz, CONSECRATIO |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | bilon, 18.7 mm, 2.19 g, zielona patyna |
| Literatura: | RIC 261 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 10