Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, (po 270)

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 21:27:30
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
430651
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Klaudiusz II Gocki (268–270), antoninian bilonowy, (po 270), Mediolan, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, DIVO CLAVDIO, Rw: Płonący ołtarz, CONSECRATIO
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: bilon, 18.7 mm, 2.19 g, zielona patyna
Literatura: RIC 261

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 10