Grecja i posthellenistyczne, hemiobol, (V w. pne)
Zakończenie: 08-01-2026 21:23:10
Licytuj| Numer: |
431520
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Myzja - Kyzikos, hemiobol, (V w. pne), Aw: Protom dzika w lewo, Rw: W kwadracie incusum głowa lwa w lewo |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 10.4 mm, 0.34 g |
| Literatura: | SNG France 375, SNG Cop. 49 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 5