Francja, asygnata na 250 liwrów, 28.09.1793

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 20:54:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
431483
Opis: Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 250 liwrów, 28.09.1793, seria 6529, numeracja 104, sucha pieczęć na stronie głównej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie i poziomie, ugięcia i złamania na rogach
Literatura: Pick A75

Cena aktualna: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 15