Francja, asygnata na 250 liwrów, 28.09.1793
Zakończenie: 08-01-2026 20:54:20
Licytuj| Numer: |
431483
| Opis: | Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 250 liwrów, 28.09.1793, seria 6529, numeracja 104, sucha pieczęć na stronie głównej |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | złamane w pionie i poziomie, ugięcia i złamania na rogach |
| Literatura: | Pick A75 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 15