Grecja i posthellenistyczne, zestaw 4 x drachma, (III–II w. pne)

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 21:34:50
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
429988
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Iliria, zestaw 4 x drachma, (III–II w. pne), Apollonia - 2 x Timen/Damofontos / Dyrrhachium - 2 x Filon/Meniskos
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: srebro, razem 4 sztuki

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 145 zł
Cena szacunkowa: 240 zł
Ilość odsłon: 4