Grecja i posthellenistyczne, zestaw 4 x drachma, (III–II w. pne)
Zakończenie: 08-01-2026 21:34:50
Licytuj| Numer: |
429988
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Iliria, zestaw 4 x drachma, (III–II w. pne), Apollonia - 2 x Timen/Damofontos / Dyrrhachium - 2 x Filon/Meniskos |
| Stan zachowania: | IV/V, Fine / Very Good |
| Dodatkowe informacje: | srebro, razem 4 sztuki |
Cena wywoławcza: 145 zł
Cena szacunkowa: 240 zł
Ilość odsłon: 4