Grecja i posthellenistyczne, drachma, rok 33 (130–129 pne)

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 21:22:30
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
429972
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Kapadocja - Ariarates IV Eusebes 220–163 pne, drachma, rok 33 (130–129 pne), Eusebeia, Aw: Głowa w diademie w prawo, Rw: Stojąca Atena trzyma Nike i włócznie, dwa monogramy i data ΓΑ oraz napis ΒΑΣΙΛΕΟΣ / ΑΡΙΑΡΑΘΟΥ / ΕΥΣΕΒΟΥΣ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 17.4 mm, 4.13 g, ciemna patyna

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 135 zł
Cena szacunkowa: 220 zł
Ilość odsłon: 8