Grecja i posthellenistyczne, drachma, rok 33 (130–129 pne)
Zakończenie: 08-01-2026 21:22:30
Licytuj| Numer: |
429972
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Kapadocja - Ariarates IV Eusebes 220–163 pne, drachma, rok 33 (130–129 pne), Eusebeia, Aw: Głowa w diademie w prawo, Rw: Stojąca Atena trzyma Nike i włócznie, dwa monogramy i data ΓΑ oraz napis ΒΑΣΙΛΕΟΣ / ΑΡΙΑΡΑΘΟΥ / ΕΥΣΕΒΟΥΣ |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 17.4 mm, 4.13 g, ciemna patyna |
Cena wywoławcza: 135 zł
Cena szacunkowa: 220 zł
Ilość odsłon: 8