Polska, 5 guldenów, 1923

Rozpoczęcie: 22-12-2025 18:00
Zakończenie: 08-01-2026 22:09:50
Polska, 5 guldenów, 1923

Polska, 5 guldenów, 1923

Cena wylicytowana: 1 950 zł
Aukcja zakończyła się 08-01-2026 22:09:50
431836
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 5 guldenów, 1923, Utrecht, Kościół Najświętszej Marii Panny
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenie obrzeża
Literatura: AKS 8, Jaeger D.9, CNG 520.I, Parchimowicz 65a

Cena końcowa: 1 950 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 117