Polska, 5 guldenów, 1923
Zakończenie: 08-01-2026 22:09:50
Polska, 5 guldenów, 1923
431836
| Opis: | Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 5 guldenów, 1923, Utrecht, Kościół Najświętszej Marii Panny |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | niewielkie uszkodzenie obrzeża |
| Literatura: | AKS 8, Jaeger D.9, CNG 520.I, Parchimowicz 65a |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 117