Polska, 2 złote, 1925

Rozpoczęcie: 15-12-2025 18:00
Zakończenie: 01-01-2026 21:08:00
Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 01-01-2026 21:08:00
431342
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, ładny blask menniczy
Literatura: Parchimowicz 109d

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 245