Zakończenie: 27-11-2025 20:00 ÷ 22:48
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, 60 lat miasta Gdyni, 1986
429537
Aw: Herb Gdyni, wokół 10•02 / 1926 - 1986 / 60 - LAT / GD... | I |
— start 18 zł 28 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Walcownia Metali "Warszawa", 1983
429540
Aw: Widok zakładów z lotu ptaka, wyżej 1809 - 1983 - 174 ... | I |
18 zł szac. 30 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Katolicki Uniwersytet Lubelski, 1978
429248
Aw: Popiersie w lewo, po prawej 1978, KAROL KARD. WOJTYŁA... | I |
— start 120 zł 49 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, XV rocznica odzyskania dostępu do morza, 1935
428247
Aw: Sylwetka statku w prawo, niżej napis M/S "PIŁSUDSKI",... | III |
36 zł szac. 50 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 25. rocznica biskupstwa Józefa Teodorowicza, 1927
429259
Aw: Popiersie w lewo, na przecięciu ramienia sygnatura W.... | I/I- |
370 zł szac. 500 zł 82 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy, ok. 1970–1980 (współczesna odbitka medal
429282
Aw: Tratwa, na której dwie postaci, w tle statek, w dolne... | II+ |
210 zł szac. 200 zł 60 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, sztabka kolekcjonerska
429687
emitent Heraeus GMBH, FRANKFURT AM MAIN | I |
240 zł szac. 200 zł 85 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy
429612
Aw: Kobieta dająca gałązkę laurową rzemieślnikowi, po pra... | III/IV |
270 zł szac. 200 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal 300. rocznica reformacji, 1817
429291
Aw: Popiersie Marcina Luthera w lewo, DOCTOR MARTIN LUTHE... | II+/I- |
— start 240 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal, 1683
429288
wybity z okazji obrony Wiednia, Aw: Głowa w prawo, w zaby... | I- |
820 zł szac. 750 zł 65 wyświetleń |
0 | zakończona |