Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 25-08-2025 18:00
Zakończenie: 04-09-2025 20:00 ÷ 22:04
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Bułgaria, zestaw 3 odznaczeń
Bułgaria, zestaw 3 odznaczeń
423690
w skład zestawu wchodzi: 1) Order 9 września 1944 I klasy...
I/II

560 zł

szac. 150 zł

44 wyświetleń

0 zakończona
Słowianie, słowiańskie naśladownictwo denara, XI w.
Słowianie, słowiańskie naśladownictwo denara, XI w.
423691
Aw: Krzyż, w każdym kącie kulka, pseudolegenda, Rw: Krzyż...
III-

540 zł

szac. 100 zł

91 wyświetleń

0 zakończona
Śląsk, parwus (1/4 kwartnika), 1. ćwierć XIV w.
Śląsk, parwus (1/4 kwartnika), 1. ćwierć XIV w.
423692
Aw: Głowa wołu na wprost; Rw: Szeciopromienna gwiazda, na...
III-

500 zł

szac. 500 zł

49 wyświetleń

0 zakończona
Polska, kwartnik ruski, (1386)
Polska, kwartnik ruski, (1386)
423693
Aw: Litera W, wokół po trzy pierścienie, całość w zdwojon...
III

1 050 zł

szac. 800 zł

60 wyświetleń

0 zakończona
Polska, kwartnik ruski, (1379–1382)
Polska, kwartnik ruski, (1379–1382)
423694
Aw: Ukoronowana litera L wpisana w rozetę, z boków pierśc...
III

620 zł

szac. 400 zł

68 wyświetleń

0 zakończona
Polska, kwartnik ruski, (1386)
Polska, kwartnik ruski, (1386)
423695
Aw: Litera W, wokół po trzy pierścienie, całość w zdwojon...
III

920 zł

szac. 500 zł

61 wyświetleń

0 zakończona
Szwecja, 1 öre, 1646
Szwecja, 1 öre, 1646
423696
III

340 zł

szac. 100 zł

79 wyświetleń

0 zakończona
Rosja, odznaka za wzorowe strzelanie
Rosja, odznaka za wzorowe strzelanie
423697
Dwa skrzyżowane karabiny, na kolbie jednego z nich nieczy...
II

360 zł

szac. 60 zł

214 wyświetleń

0 zakończona
Rosja, odznaka za wzorowe strzelanie
Rosja, odznaka za wzorowe strzelanie
423698
Dwa skrzyżowane karabiny, na kolbach punca srebra, imienn...
II+

470 zł

szac. 100 zł

165 wyświetleń

0 zakończona
Polska, Znak spadochronowy, od 1941
Polska, Znak spadochronowy, od 1941
423699
Pikujący orzeł, na stronie odwrotnej TOBIE OJCZYZNO oraz ...
III+

4 600 zł

szac. 400 zł

285 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.