Słowianie, słowiańskie naśladownictwo denara, XI w.
Zakończenie: 04-09-2025 20:28:40
423691
| Opis: | Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, słowiańskie naśladownictwo denara, XI w., Aw: Krzyż, w każdym kącie kulka, pseudolegenda, Rw: Krzyż, w każdym kącie dwie kulki, pseudolegenda |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 18.7 mm, 0.93 g, lekko gięty |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 95