Zakończenie: 21-08-2025 20:00 ÷ 22:44
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, 2 złote, 1997
421352
Jelonek Rogacz – Lucanus cervus | I |
135 zł szac. 80 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, szóstak, 1756 B
423143
| III+ |
135 zł szac. 60 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1898 (А•Г)
423134
| III |
135 zł szac. 100 zł 113 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal ślubny, 1791
423237
Aw: Dwa popiersia w prawo, niżej sygnatura St:, FRIEDRICH... | III+ |
135 zł szac. 100 zł 97 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, medal za wojnę rosyjsko turecką, 1877–1878
423131
Aw: Krzyż nad półksiężycem i data 1877–1878, Rw: Czterowi... | III+ |
135 zł szac. 80 zł 73 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, fenig
423244
Aw: Lew w lewo, • H • DVX, Rw: Książę i biskup | III |
140 zł szac. 100 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1981
420598
Władysław Sikorski (1881–1943), wypukły napis PRÓBA | I/I- |
140 zł szac. 120 zł 26 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1998
422932
100-lecie odkrycia Polonu i Radu | I |
140 zł szac. 120 zł 31 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, żeton
423236
Aw: Glob na postumencie, niżej M., COMITE NON DUCE, Rw: W... | III+ |
140 zł szac. 60 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rzym prowincjonalny, prutah
423251
Aw: Kotwica, legenda, Rw: Ośmiopromienna gwiazda, legenda | IV |
145 zł szac. 80 zł 102 wyświetleń |
0 | zakończona |