Niemcy, szóstak, 1756 B
Zakończenie: 21-08-2025 22:08:20
Niemcy, szóstak, 1756 B
423143
| Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk II (1740–1786), szóstak, 1756 B, Wrocław |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Kluge BNF 298.2, Olding 300, Schrötter 1483 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 39