Grecja i posthellenistyczne, brąz, (ok. 120–100 pne)
Zakończenie: 05-12-2024 20:15:00
LicytujNumer: |
407220
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Pont - Amisos - Mitradates VI Eupator 120–63 pne, brąz, (ok. 120–100 pne), Aw: Głowa Artemis w prawo, Rw: Trójnóg, po bokach AMI - ΣΟΥ |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 20.6 mm, 8.75 g, ciemna patyna |
Literatura: | SNG Stancomb 671, SNG Stancomb 671 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 43