Grecja i posthellenistyczne, diobol, (ok. 450–400 pne)
Zakończenie: 05-12-2024 20:13:40
LicytujNumer: |
407228
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Lesbos - Mytilene, diobol, (ok. 450–400 pne), Aw: Głowa Apolllo w prawo, Rw: Głowa kobiety w prawo |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 10.1 mm, 1.23 g, patyna |
Literatura: | SNG Cop. 369 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 26