Polska, półgrosz koronny, (1394–1396)
Zakończenie: 14-11-2024 21:33:00
LicytujNumer: |
405345
Opis: | Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), półgrosz koronny, (1394–1396), Kraków, Aw: Korona, pod nią P, + MONE ✶ WLΛDISLΛI, Rw: Orzeł, + REGIS ✶ POLONIE |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 22.3 mm, 1.67 g, patyna |
Literatura: | Pawlikowski I.4.1 (BR) |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 54