Zakończenie: 17-10-2024 20:00 ÷ 21:43
trwa licytacja
Polska, sygnet patriotyczny
403377
Czaszka na tle dwóch skrzyżowanych piszczeli | III |
— start 48 zł 24 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
biżuteria, pierścień, XIX/XX w.
403609
srebrny pierścień | III/IV |
— start 30 zł 21 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, sygnet patriotyczny
403610
Orzeł na biało-czerwonym tle, w tylnej części nieczytelna... | II/II- |
48 zł szac. 80 zł 20 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, odznaka Żydowska Partia Robotnicza BUND, 1947
403294
wykonana z okazji jubileuszowego kongresu partii odbywają... | II |
— start 120 zł 9 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
403299
— start 120 zł 7 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, odznaka Oficerskiej Szkoły Łączności, 1947–1950
403584
tarcza z Orłem oraz z podobizną Orderu Krzyża Grunwaldu, ... | I- |
— start 30 zł 14 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Odznaka Skoczka Spadochronowego, 1954
403585
Na zielonym tle wizerunek skoczka ze spadochronem, na cza... | I- |
— start 60 zł 11 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Odznaka(?)
403586
Romb, w którym Orzeł państwowy, odznaka jednoczęściowa, m... | II |
— start 12 zł 19 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Tłok pieczętny
403592
Tłok, na którym SPÓŁKA AKCYJNA - PIOTRKOWSKIEJ MANUFAKTUR... | II/II- |
— start 90 zł 15 wyświetleń |
0 | 9 dni |