Polska, Odznaka Skoczka Spadochronowego, 1954

Rozpoczęcie: 07-10-2024 18:00
Zakończenie: 17-10-2024 21:42:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
403585
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Skoczka Spadochronowego, 1954, Warszawa, Na zielonym tle wizerunek skoczka ze spadochronem, na czaszy spadochronu Orzeł, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 22.1 x 50.7 mm, 13.63 g (bez podkładki i nakrętki)
Literatura: Wełna Odznaki 271

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 10