Zakończenie: 26-09-2024 20:00 ÷ 22:20
trwa licytacja
Cesarstwo Rzymskie, solidus, (ok. 457–468)
402385
Aw: Popiersie na wprost, D N LEO PERPET AVG, Rw: Wiktoria... | II-/III+ |
1 600 zł szac. 2 500 zł 54 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Niemcy, talar, 1597 HB
402708
Aw: Półpostacie trzech braci na wprost, legenda, Rw: Wiel... | II |
1 500 zł szac. 2 500 zł 12 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Austria, talar, 1688
402710
Aw: Madonna z Dzieciątkiem, poniżej owalna tarcza herbowa... | I-/II+ |
900 zł szac. 1 500 zł 21 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Chiny, zestaw: 2 x 50 yuanów, 1990 i 1991
402689
Zimowe Igrzyska, Albertville 1992 – Łyżwiarstwo Igrzyska... | I |
900 zł szac. 1 500 zł 8 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, 2 złote, 1936
402620
Józef Piłsudski | III+ |
490 zł szac. 800 zł 56 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, ort, 1614
402724
kropka za łapą niedźwiedzia, duże cyfry daty, kropki po b... | II- |
450 zł szac. 750 zł 39 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, rok 20 (62–61 pne)
402404
Aw: Głowa Ptolemeusza w prawo, Rw: Orzeł siedzący w lewo,... | III+ |
310 zł szac. 500 zł 82 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, ort, 1615
402587
duża głowa króla (popiersie z kryzą), kropka nad łapą nie... | II- |
310 zł szac. 500 zł 61 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, ort, 1616
402725
popiersie króla z kryzą, końcówka legendy awersu PRVS:* | II/II- |
310 zł szac. 500 zł 44 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, sygnet patriotyczny, 1917
402657
Orzeł, po bokach 1914 - 1917, z tyłu punce srebra i niero... | II+ |
260 zł szac. 200 zł 29 wyświetleń |
0 | 9 dni |