Polska, odznaka pamiątkowa, 1916

Rozpoczęcie: 16-09-2024 18:00
Zakończenie: 26-09-2024 22:11:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
402645
Opis: Polska - I wojna światowa (1914–1918), odznaka pamiątkowa, 1916, Tarcza, w której orzeł na tle promieni, po bokach 1915 - 1916 i dwie liie, na dole CZUWAJ / S, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. S. Wiśniewski - WARSZAWA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: metal srebrzony, emalia, 22.7 x 27.8 mm, 6.76 g (bez nakrętki)

Cena aktualna: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 25