Zakończenie: 26-09-2024 20:00 ÷ 22:20
trwa licytacja
Francja, medal z serii wybitni francuzi poświęcony XII wiecznemu francuskiemu kronikarzowi Sugerowi, 1820
402524
autorstwa Depaulis, Aw: Popiersie w lewo, L.ABBE SUGER, R... | I-/II+ |
— start 75 zł 9 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Rosja, medal nagrodowy krajowej wystawy rolniczej, 1894–1902
402383
Aw: Maszyny i narzędzia gospodarskie, na ich tle krowa, s... | III+ |
— start 480 zł 22 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Rosja, medal z Piotrem I Wielkim, 1950
402530
sygnowany: DU VIVIER F., Aw: Popiersie cara w prawo, PETR... | I-/II+ |
— start 90 zł 13 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Szwajcaria, medal jednostronny
402575
Popiersie w lewo, po lewej 1810– / 1849, niżej kartusz, w... | I |
— start 36 zł 9 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Szwecja, medal pamiątkowy
402424
Aw: Popiersie w prawo, CARL XIV JOH. SV. N. G. OCH V. KON... | II+ |
— start 90 zł 13 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Szwecja, medal pamiątkowy
402425
— start 90 zł 10 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, 550. rocznica bitwy pod Grunwaldem, 1960
402243
Aw: Trzej rycerze, wokół cztery herby: POLSKA, CZESI, LIT... | I- |
— start 150 zł 10 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, XXV Zjazd Radiologów Polskich, 1970
402251
Aw: Dwa popiersia, W. C. ROENTGEN - MARIA CURIE-SKŁODOWSK... | I |
— start 150 zł 8 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, 50 lat Badań w Polskim Rybołówstwie Morskim, 1971
402249
Aw: Muszla na tle siatki rybackiej, niżej 1921•1971, PIĘĆ... | I |
— start 18 zł 7 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Pracownie Konserwacji Zabytków, 1971
402247
Aw: Głowa kobiety w prawo, u góry głowa pochylonego mężcz... | I |
— start 18 zł 6 wyświetleń |
0 | 9 dni |