Zakończenie: 26-09-2024 20:00 ÷ 22:20
trwa licytacja
Rosja, odznaka myśliwska, 1872
402662
Sześciopromienna gwiazda, w niej orzeł carski pod którym ... | II/III |
60 zł szac. 100 zł 32 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Polska, odznaka pamiątkowa, 1910
402661
Orzeł z rozpostartymi skrzydłami, po bokach dwa kartusze,... | I/I- |
30 zł szac. 50 zł 10 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Krzyż Legionowy, od 1931 roku
402660
Krzyż kawalerski na ramionach którego L - P / 1914 - 1918... | II |
— start 180 zł 10 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, odznaka pamiątkowa Polskiej Organizacji Wojskowej, od 1919
402659
Krzyż z tłoczonym obrzeżem, w kątach promienie, na ramion... | II |
— start 180 zł 20 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, sygnet patriotyczny, 1914
402658
1914, po bokach LEGIONY - POLSKIE, wewnątrz nabite 800 | II |
60 zł szac. 100 zł 16 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, sygnet patriotyczny, 1917
402657
Orzeł, po bokach 1914 - 1917, z tyłu punce srebra i niero... | II+ |
280 zł szac. 200 zł 66 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, odznaka pamiątkowa Stowarzyszenia Samarytanin Polski - “Alegoria Polska”, ok. 1915
402656
Ukoronowana tarcza, na niej na tle krzyża orzeł zrywający... | II+ |
60 zł szac. 100 zł 9 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, odznaka pamiątkowa, 1920
402655
Kartusz, w którym kwadrat, w środku PLEBISCYT - ŚLĄSK WAR... | III |
36 zł szac. 60 zł 8 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, odznaka patriotyczna, 1915 (?)
402654
Wieniec, wewnątrz którego •3•MAJ• / 1791 / SKARB / I • WO... | II |
0 | 9 dni | |
Polska, Odznaka LOPP (Ligi Obrony Powietrznej i Przeciwgazowej)
402653
Samolot lecący w lewo, na dolnych płatach skrzydeł L.O.P.... | II+ |
— start 30 zł 8 wyświetleń |
0 | 9 dni |