Zakończenie: 26-09-2024 20:00 ÷ 22:20
trwa licytacja
Niemcy, talar, 1766
402706
Aw: Popiersie Fryderyka w prawo, pod popiersiem L, FRID W... | III |
— start 2 400 zł 9 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Niemcy, 1/2 karolin, 1733
402705
| III |
— start 2 400 zł 21 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Niemcy, dukat, 1727
402704
Aw: Poziomo legenda IN • SERENIS'SVM • PRINCP • AC • DNVM... | II+ |
— start 6 000 zł 39 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Watykan (Państwo Kościelne), scudo, 1643
402703
| III |
— start 1 800 zł 10 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Watykan (Państwo Kościelne), teston, 1736 (VII rok pontyfikatu)
402702
| II |
— start 1 500 zł 13 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Francja, ecu d'or, bez daty
402701
| III/III+ |
— start 2 400 zł 25 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Bizancjum, solidus, 613–616
402700
Aw: Popiersia obu cesarzy na wprost, dd NN hERACLIЧS ET h... | II/II+ |
0 | 8 dni | |
Cesarstwo Rzymskie, solidus, 379–383
402699
Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N THEODOSIVS P F AVG, Rw... | I- |
— start 6 000 zł 40 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Chiny, zestaw: 2 x 50 yuanów, 1990 i 1991
402689
Zimowe Igrzyska, Albertville 1992 – Łyżwiarstwo Igrzyska... | I |
900 zł szac. 1 500 zł 10 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Polska, odbudowa Mennicy Państwowej w Warszawie, 1946
402688
Aw: Prasa mennicza, na jej podstawie punca NUMIZMAT, wokó... | III+ |
85 zł szac. 120 zł 24 wyświetleń |
0 | 8 dni |