Zakończenie: 26-09-2024 20:00 ÷ 22:20
trwa licytacja
Polska, IV Pielgrzymka Jana Pawła II do Ojczyzny, 1991
402915
Aw: Półpostać podlącego się papieża w lewo, z lewej wizer... | I/I- |
— start 18 zł 7 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, odbudowa Mennicy Państwowej w Warszawie, 1946
402688
Aw: Prasa mennicza, na jej podstawie punca NUMIZMAT, wokó... | III+ |
85 zł szac. 120 zł 23 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Józef Haller, 1919
402576
Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / ... | II |
165 zł szac. 150 zł 22 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Szwajcaria, medal jednostronny
402575
Popiersie w lewo, po lewej 1810– / 1849, niżej kartusz, w... | I |
— start 36 zł 9 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy, 1973
402574
Aw: Głowa lekko w lewo, po lewej układ słoneczny, po praw... | I- |
22 zł szac. 30 zł 43 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Portugalia, Podróż do Portugalii, 1982
402572
Aw: Głowa lekko w lewo, po lewej herb papieski, po prawej... | I- |
— start 30 zł 5 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Gen. Jan Mazurkiewicz, 1994
402569
Aw: Popiersie lekko w lewo, po bokach 1896 - 1988, GEN. B... | I |
42 zł szac. 60 zł 48 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Rosja, medal z Piotrem I Wielkim, 1950
402530
sygnowany: DU VIVIER F., Aw: Popiersie cara w prawo, PETR... | I-/II+ |
— start 90 zł 13 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Francja, medal z serii wybitni francuzi poświęcony XII wiecznemu francuskiemu kronikarzowi Sugerowi, 1820
402524
autorstwa Depaulis, Aw: Popiersie w lewo, L.ABBE SUGER, R... | I-/II+ |
— start 75 zł 9 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Szwecja, medal pamiątkowy
402425
Aw: Popiersie w prawo, CARL XIV JOH. SV. N. G. OCH V. KON... | II+ |
— start 90 zł 10 wyświetleń |
0 | 9 dni |