Zakończenie: 26-09-2024 20:00 ÷ 22:20
trwa licytacja
Polska, Józef Haller, 1919
402576
Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / ... | II |
165 zł szac. 150 zł 22 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, odbudowa Mennicy Państwowej w Warszawie, 1946
402688
Aw: Prasa mennicza, na jej podstawie punca NUMIZMAT, wokó... | III+ |
85 zł szac. 120 zł 22 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Rosja, żeton - restrike, 1742
402390
żeton z okazji wstąpienia na tron carycy Elżbiety | II/II- |
60 zł szac. 100 zł 14 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, XXV lat PTAiN Wrocław, 1974
402242
Aw: Głowa w prawo, SEKCJA NUMIZMATYCZNA PTAiN IM. J. LELE... | I |
60 zł szac. 100 zł 8 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Muzeum Narodowe w Krakowie
402246
Aw: Widok Sukiennic, niżej MUZEUM NARODOWE / W KRAKOWIE, ... | I |
60 zł szac. 100 zł 4 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Gen. Jan Mazurkiewicz, 1994
402569
Aw: Popiersie lekko w lewo, po bokach 1896 - 1988, GEN. B... | I |
42 zł szac. 60 zł 46 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Tadeusz Kościuszko – Za Polskę, Wolność i Lud, 1979
402248
Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki lekko w prawo, Rw: ZA /... | I |
30 zł szac. 50 zł 5 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy, 1973
402574
Aw: Głowa lekko w lewo, po lewej układ słoneczny, po praw... | I- |
22 zł szac. 30 zł 41 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1805
402240
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura DEN. / JEUFF, NAPOLEON... | I |
— start 75 zł 13 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1810
402239
Aw: Głowa Napoleona w prawo, NAPOLEON - EMPEREUR., Rw: Dw... | I- |
— start 75 zł 7 wyświetleń |
0 | 9 dni |