Polska, 100. rocznica śmierci Stanisława Staszica, 1926

Rozpoczęcie: 19-08-2024 18:00
Zakończenie: 29-08-2024 21:38:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
400819
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), 100. rocznica śmierci Stanisława Staszica, 1926, Warszawa, Aw: Popiersie Stanisława Staszica w lewo, na odcięciu popiersia sygnatura J.AVMILLER, STANISŁAW STASZIC; Rw: PAŚĆ MOŻE / I NARÓD WIELKI, / ZNISZCZEĆ- / TYLKO NIKCZEMNY, niżej T.N.W. / 1926, projektował Józef Aumiller
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 55.1 mm, 71.34 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża
Literatura: Strzałkowski 565 (R)

Cena aktualna: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 23