Zakończenie: 22-08-2024 20:00 ÷ 21:58
trwa licytacja
Niemcy, Order Żeński Korpusu Żołnierskiego Miasta Bonn, 2002
400400
kompozycja z trofeów i herbu, niżesz szarfa, na której BO... | I/I- |
— start 24 zł 15 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Niemcy, Order Zasługi Republiki Federalnej Niemiec – Krzyż komandorski, od 1951
400398
Krzyż, w medalionie niemiecki Orzeł, na stornie odwrotnej... | I/I- |
120 zł szac. 200 zł 12 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Portugalia, medal pamiątkowy, 1982
400762
Aw: Popiersie w lewo, po prawej sygnatura A. Belo Merques... | I |
— start 36 zł 10 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
400763
Aw: Półpostać papieża w lewo, JOÁO PAULO P.P. II, Rw: Drz... | I |
— start 30 zł 9 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Rumunia, Medal Wiernej Służby, 1932–1947
400425
Herb Rumunii, na stronie odwrotnej wieniec, w któym SERVI... | II- |
48 zł szac. 80 zł 32 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Szwajcaria, medal jednostronny
400764
Popiersie w lewo, po lewej 1810– / 1849, niżej kartusz, w... | I |
26 zł szac. 40 zł 71 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Włochy, Order Zasługi Republiki Włoskiej – Gwiazda, 1951–2001
400399
Ośmiopromienna gwiazda, na jej środku krzyż z ramionami z... | I/I- |
155 zł szac. 250 zł 28 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Polska, odznaka pamiątkowa, 1928
400427
Medalion, nad nim wzlatujący orzeł, pod nim herb Jelita m... | II |
60 zł szac. 100 zł 43 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Polska, odznaka pamiątkowa, 1929
400428
kontur Polski z zaznaczonymi największymi miastami, u gór... | II+ |
50 zł szac. 80 zł 95 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Polska, odznaka pamiiątkowa, 1933
400418
Widok pomnika konnego Jana III, wyżej wzlatujący orzeł, Z... | III |
20 zł szac. 30 zł 82 wyświetleń |
0 | 8 dni |