Zakończenie: 22-08-2024 20:00 ÷ 21:58
trwa licytacja
Polska, Jan Paweł II, 1991
400411
Aw: Popiersie Jana Pawła II w lewo, POPE JOHN PAUL II, Rw... | I |
75 zł szac. 120 zł 12 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Czechosłowacja, medal pamiątkowy, 1940
400408
Dwa anioły stojące nad postacią przybitą do złamanego krz... | II/III |
60 zł szac. 100 zł 23 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1805
399828
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura DEN. / JEUFF, NAPOLEON... | II |
60 zł szac. 100 zł 11 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1811(?)
399822
Aw: Dwa popiersia w prawo, ANDRIEU F., Rw: Popiersie dzie... | I- |
60 zł szac. 100 zł 14 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Szwajcaria, medal jednostronny
400764
Popiersie w lewo, po lewej 1810– / 1849, niżej kartusz, w... | I |
26 zł szac. 40 zł 71 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Polska, X Lat Pontyfikatu, 1988
400765
Aw: Na tle globu półpostać błogosławiącego papieża, z pra... | I |
20 zł szac. 30 zł 59 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1810
399826
Aw: Głowa Napoleona w prawo, NAPOLEON - EMPEREUR., Rw: Dw... | II- |
— start 60 zł 12 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
399824
Aw: Głowy Napoleona i Marii Ludwiki w prawo, niżej sygnat... | II |
— start 75 zł 11 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Portugalia, medal pamiątkowy, 1982
400762
Aw: Popiersie w lewo, po prawej sygnatura A. Belo Merques... | I |
— start 36 zł 9 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
400763
Aw: Półpostać papieża w lewo, JOÁO PAULO P.P. II, Rw: Drz... | I |
— start 30 zł 9 wyświetleń |
0 | 8 dni |