Zakończenie: 01-08-2024 20:00 ÷ 22:26
trwa licytacja
Polska, 1 grosz, 1937
399612
| I |
95 zł szac. 150 zł 7 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Cesarstwo Niemieckie, zestaw: 14 x 1/2 marki, 1905–1919
399664
roczniki: 1905 D, 1906 J, 1907 A, 1908 E, 1909 E, 1911F, ... | I/III |
95 zł szac. 150 zł 6 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Niemcy, 3 marki, 1925 J
399715
1000-lecie przyłączenia Nadrenii do Niemiec / Jahrtausend... | II |
0 | 9 dni | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1886 O
399840
typ Morgan | III+ |
95 zł szac. 150 zł 5 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, medal pamiątkowy, 1840
399521
Aw: Głowa w lewo, na przecięciu szyi sygnatura F. HOECKNE... | II- |
95 zł szac. 150 zł 12 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, odbudowa Mennicy Państwowej w Warszawie, 1946
397825
Aw: Prasa mennicza, na jej podstawie punca NUMIZMAT, wokó... | I |
95 zł szac. 150 zł 24 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, zestaw: 10 x 1 fenig, 1923–1937
399636
w zestawie: 3 x 1923, 1 x 1929, 3 x 1930, 3 x 1937 | II/III |
100 zł szac. 150 zł 32 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Cesarstwo Niemieckie, zestaw: 10 x 1 marka, 1873–1885
399666
roczniki: 1873 A, 1874 A, 1875 A, 1876 D, 1878 B, 1880 E,... | III/IV+ |
100 zł szac. 150 zł 6 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Cesarstwo Niemieckie, zestaw: 10 x 1 marka, 1886–1902
399667
roczniki: 1886 F, 1887 A, 1892 A, 1893 F, 1896 A, 1898 A,... | III/III- |
0 | 9 dni | |
Cesarstwo Niemieckie, zestaw: 10 x 1 marka, 1903–1915
399668
roczniki: 1903 E, 1904 D, 1905 A, 1906 E, 1907 D, 1908 E,... | II+/III+ |
100 zł szac. 150 zł 5 wyświetleń |
0 | 9 dni |