Polska, medal pamiątkowy, 1840

Rozpoczęcie: 22-07-2024 18:00
Zakończenie: 01-08-2024 22:08:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
399521
Opis: Polska - XIX wiek, medal pamiątkowy, 1840, Warszawa(?), Aw: Głowa w lewo, na przecięciu szyi sygnatura F. HOECKNER F., AUGUSTUS FERDINANDUS A WOLFF - SUMMIS CARUS ET IMIS, Rw: Obwódka z 16 gwiazd, w niej VIRO / DE ARTE MEDICA / PER POLONIAM / SCRIPTIS CONSILIO EXEMPLO / OPTIME MERITO / SOLEMNIA SEMISECULARIA / CELEBRANTI / MEDICI REGNI POLONIAE / CONGRATULATUR. / VARSAVIAE / D. VIII JULII MDCCCXL., rytował Ferdynand Wilhelm Hoeckner
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 53.5 mm, 63.46 g, medal wybity z okazji 50. rocznicy działalności lekarskiej Wolffa
Literatura: Chomyn 283, H-Cz. 4058 (R) (tam w srebrze)

Cena aktualna: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 12