Zakończenie: 01-08-2024 20:00 ÷ 22:26
trwa licytacja
Polska, Józef Piłsudski, 1917
399441
Aw: Głowa w lewo, z boków napis w pięciu wierszach: JÓZEF... | I/I- |
200 zł szac. 300 zł 55 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Stacja Telewizyjna na Ślęży, 1957
397784
Aw: Stacja nadawcza, wokoł fale, u góry tarcza ze śląskim... | I |
135 zł szac. 80 zł 5 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, 10 lat sekcji numizmatycznej PTA, 1969
397841
Aw: PTA / X, po bokach 1959 -1969, • DZIESIĘCIOLECIE SEKC... | I- |
130 zł szac. 200 zł 7 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Koło Numizmatyczne PTA w Cieszynie, 1969
397842
Aw: Rotunda św. Mikołaja, niżej PTA, KOŁO NUMIZMATYCZNE W... | I- |
120 zł szac. 200 zł 10 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Lech Wałęsa
397850
Aw: Popiersie na wprost, LECH - WAŁĘSA, Rw: Orzeł, niżej ... | I/I- |
120 zł szac. 200 zł 6 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Medal nagrodowy Muzeum Techniczno-Przemysłowego, 1914
397862
Aw: Herb Krakowa, MUZEUM TECHNiCZ i PRZEMYSŁOWE - KRAKÓW;... | I |
105 zł szac. 150 zł 45 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, odbudowa Mennicy Państwowej w Warszawie, 1946
397825
Aw: Prasa mennicza, na jej podstawie punca NUMIZMAT, wokó... | I |
95 zł szac. 150 zł 23 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Warszawa, 1957
397840
Aw: Syrena, obok znaczek z 1957 w środku, VII OGÓLNOPOLSK... | I |
80 zł szac. 100 zł 7 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, 150. rocznica utworzenia Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, 1958
397838
Aw: Wieniec, w którym VNIVERSITAS / VARSOVIENSIS / CONDIT... | I/I- |
70 zł szac. 100 zł 4 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Medal Fundacji Kościuszkowskiej
397854
Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki lekko w lewo, " HE IS A... | I |
65 zł szac. 100 zł 11 wyświetleń |
0 | 9 dni |