Polska, 139. rocznica urodzin Fryderyka Chopina, 1949

Rozpoczęcie: 22-07-2024 18:00
Zakończenie: 01-08-2024 22:09:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
397868
Opis: Polska - II RP powojenna (1944–1952), 139. rocznica urodzin Fryderyka Chopina, 1949, Aw: Głowa lekko w prawo, po lewej sygnatura J. Gosławski 1949, FRYDERYKOWI CHOPINOWI W SETĄ TRZYDZIESTĄ DZIEWIĄTĄ ROCZNICĘ URODZIN, Rw: Głowa lekko w lewo, + GENIUSZOWI MUZYKI POLSKIEJ W SETNĄ ROCZNICĘ ZGONU
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz patynowany, 98.2 mm, 198.90 g

Cena aktualna: 46 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 5