Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 10-06-2024 18:00
Zakończenie: 20-06-2024 20:00 ÷ 23:01
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 100 złotych, 1975
Polska, 100 złotych, 1975
394983
Zamek Królewski w Warszawie
I-

60 zł

szac. 40 zł

19 wyświetleń

0 zakończona
Polska, zestaw 3 żetonów, bez daty (1999)
Polska, zestaw 3 żetonów, bez daty (1999)
397026
w skład zestawu wchodzą 3 żetony Gabinetu Numizmatycznego...
I

60 zł

szac. 40 zł

24 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 10 złotych, 2011
Polska, 10 złotych, 2011
394938
30. rocznica powstania NZS
I

60 zł

szac. 60 zł

14 wyświetleń

0 zakończona
Polska, zestaw 2 x 2 złote
Polska, zestaw 2 x 2 złote
397010
200-lecie urodzin Adama Mickiewicza (z dywizem) (1998), J...
I/I-

60 zł

szac. 60 zł

18 wyświetleń

0 zakończona
Czechosłowacja, zestaw: 50 koron i 100 koron, 1947, 1951
Czechosłowacja, zestaw: 50 koron i 100 koron, 1947, 1951
397098
3. rocznica wybuchu Słowackiego Powstania Narodowego / Kl...
I-

60 zł

szac. 100 zł

19 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, wpinka Pomocy Zimowej (Winterhilfswerk), 1936
Niemcy, wpinka Pomocy Zimowej (Winterhilfswerk), 1936
397286
Tarcza, w której herb Gdańska, wyżej DANZIG, na obręczy W...
I-

60 zł

szac. 50 zł

37 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, wpinka Pomocy Zimowej (Winterhilfswerk), 1936
Niemcy, wpinka Pomocy Zimowej (Winterhilfswerk), 1936
397287
Tarcza, w której herb Śląska, wyżej SCHLESIEN, na obręczy...
I/I-

60 zł

szac. 50 zł

26 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, wpinka Pomocy Zimowej (Winterhilfswerk), 1936
Niemcy, wpinka Pomocy Zimowej (Winterhilfswerk), 1936
397288
Tarcza, w której herb Prus Wschodnich, wyżej OSTPREUSSEN,...
I/I-

60 zł

szac. 50 zł

26 wyświetleń

0 zakończona
Polska, kopia medalu ze suity królewskiej poświęconego Augustowi III, XIX w.
Polska, kopia medalu ze suity królewskiej poświęconego Augustowi III, XIX w.
397223
Aw: Popiersie władcy w prawo, poniżej sygnatura I I REICH...
III/III+

60 zł

szac. 50 zł

37 wyświetleń

0 zakończona
Polska, Order Sztandaru Pracy II klasy z minaturą
Polska, Order Sztandaru Pracy II klasy z minaturą
397000
Pięcioramienny krzyż, w kątach promienie, w medalionie ro...
I/I-

60 zł

szac. 60 zł

37 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.