Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 10-06-2024 18:00
Zakończenie: 20-06-2024 20:00 ÷ 23:01
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, kopia medalu ze suity królewskiej poświęconego Augustowi III, XIX w.
Polska, kopia medalu ze suity królewskiej poświęconego Augustowi III, XIX w.
397223
Aw: Popiersie władcy w prawo, poniżej sygnatura I I REICH...
III/III+

60 zł

szac. 50 zł

21 wyświetleń

0 zakończona
Polska, połuszka, 1861 ВМ
Polska, połuszka, 1861 ВМ
396768
kropka po dacie
I-

1 300 zł

szac. 600 zł

85 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 3 kopiejki, 1854 BM
Polska, 3 kopiejki, 1854 BM
396769
II+

3 200 zł

szac. 500 zł

232 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 25 kopiejek = 50 groszy, 1850 MW
Polska, 25 kopiejek = 50 groszy, 1850 MW
396770
III+/II-

540 zł

szac. 400 zł

125 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1836 MW
Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1836 MW
396799
cyfra roku '6' zakręcona, '2' w napisie otokowym ze zgrub...
IV+

90 zł

szac. 120 zł

28 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1834 MW
Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1834 MW
394432
z kropką na końcu legendy rewersu
III/IV

820 zł

szac. 300 zł

33 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1836 Н - Г
Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1836 Н - Г
396798
II/II-

2 200 zł

szac. 600 zł

200 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1841 MW
Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1841 MW
396779
III

1 900 zł

szac. 800 zł

100 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 1 grosz, 1839 MW
Polska, 1 grosz, 1839 MW
396800
bez kropki po słowie GROSZ i bez kropki po dacie
II-

360 zł

szac. 80 zł

50 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 3 grosze, 1835 MW
Polska, 3 grosze, 1835 MW
396765
II/II-

2 200 zł

szac. 350 zł

290 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.