Zakończenie: 20-06-2024 20:00 ÷ 23:01
Polska, trojak, 1794
396796
| III- |
60 zł szac. 80 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 3 sztuk
396820
2 złote 1958 oraz 2 x 50 groszy (1965, 1986) | I/I- |
60 zł szac. 100 zł 22 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, lot 6 x 20 groszy, 1949, 1963, 1970, 1972, 1973, 1981
396827
| I/I- |
60 zł szac. 100 zł 24 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1975
394983
Zamek Królewski w Warszawie | I- |
60 zł szac. 40 zł 19 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 2011
394938
30. rocznica powstania NZS | I |
60 zł szac. 60 zł 14 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 2 x 2 złote
397010
200-lecie urodzin Adama Mickiewicza (z dywizem) (1998), J... | I/I- |
60 zł szac. 60 zł 18 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, kopia medalu ze suity królewskiej poświęconego Augustowi III, XIX w.
397223
Aw: Popiersie władcy w prawo, poniżej sygnatura I I REICH... | III/III+ |
60 zł szac. 50 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 1934
397086
Józef Piłsudski | III |
55 zł szac. 50 zł 18 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1934
394831
Józef Piłsudski | III+ |
55 zł szac. 60 zł 35 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1934
210444
Józef Piłsudski | III |
55 zł szac. 70 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona |