Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 10-06-2024 18:00
Zakończenie: 20-06-2024 20:00 ÷ 23:01
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, kopia medalu ze suity królewskiej poświęconego Augustowi III, XIX w.
Polska, kopia medalu ze suity królewskiej poświęconego Augustowi III, XIX w.
397223
Aw: Popiersie władcy w prawo, poniżej sygnatura I I REICH...
III/III+

60 zł

szac. 50 zł

21 wyświetleń

0 zakończona
Wielka Brytania, zestaw 4 monet
Wielka Brytania, zestaw 4 monet
396467
3 pensy 1914 - Jerzy V (1910–1936), 2 x 1 szyling (1945, ...
II/III+

start 48 zł

9 wyświetleń

0 zakończona
Wielka Brytania, lot 2 x 1 szyling, 1914, 1918
Wielka Brytania, lot 2 x 1 szyling, 1914, 1918
396443
II-/III+

95 zł

szac. 120 zł

16 wyświetleń

0 zakończona
Wielka Brytania, lot 2 x floren, 1933, 1935
Wielka Brytania, lot 2 x floren, 1933, 1935
396453
II/II-

90 zł

szac. 150 zł

16 wyświetleń

0 zakończona
Wielka Brytania, 1 korona, 1935
Wielka Brytania, 1 korona, 1935
396431
25. Rocznica Panowania Jerzego V
II

130 zł

szac. 200 zł

20 wyświetleń

0 zakończona
Wielka Brytania, lot 2 x 1 floren, 1924, 1930
Wielka Brytania, lot 2 x 1 floren, 1924, 1930
396457
II/III

80 zł

szac. 120 zł

6 wyświetleń

0 zakończona
Wielka Brytania, lot 2 x floren, 1915, 1918
Wielka Brytania, lot 2 x floren, 1915, 1918
396455
II/III

80 zł

szac. 120 zł

21 wyświetleń

0 zakończona
Wielka Brytania, zestaw 2 x 1/2 korony
Wielka Brytania, zestaw 2 x 1/2 korony
396459
1918, 1937 - Jerzy VI (1936–1952)
II-/III+

90 zł

szac. 120 zł

7 wyświetleń

0 zakończona
Wielka Brytania, lot 2 x 6 pensów, 1906, 1908
Wielka Brytania, lot 2 x 6 pensów, 1906, 1908
396447
II/III

80 zł

szac. 80 zł

11 wyświetleń

0 zakończona
Wielka Brytania, zestaw 5 monet
Wielka Brytania, zestaw 5 monet
396469
2 x 1 pens (1866, 1892), 1/2 pensa (1872), 2 x 1 farthing...
III/III+

105 zł

szac. 100 zł

7 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.