Zakończenie: 20-06-2024 20:00 ÷ 23:01
Polska, kopia medalu ze suity królewskiej poświęconego Augustowi III, XIX w.
397223
Aw: Popiersie władcy w prawo, poniżej sygnatura I I REICH... | III/III+ |
60 zł szac. 50 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 1934
397086
Józef Piłsudski | III |
55 zł szac. 50 zł 18 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1934
394831
Józef Piłsudski | III+ |
55 zł szac. 60 zł 35 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1934
210444
Józef Piłsudski | III |
55 zł szac. 70 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 9 monet, 1964–1988
397092
w zestawie: 10 złotych 1964 Kazimierz Wielki, 10 złotych ... | I/II+ |
55 zł szac. 80 zł 16 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 2012
394949
Stefan Banach (1892–1945) | I |
55 zł szac. 60 zł 12 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, 25 kopiejek, 1896
210449
litera Г blisko daty | IV |
55 zł szac. 60 zł 48 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Wielka Brytania, zestaw 3 monet
396451
1/2 pensa 1864 oraz 2 x farthing (1878, 1884) | III/III+ |
55 zł szac. 80 zł 24 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Wielka Brytania, zestaw 2 x farthing, 1881 H (Birmingham), 1890 (Londyn)
396449
| II/III |
55 zł szac. 80 zł 15 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, lot 2 monet: 1 kopiejka i 3 kopiejki, 1916 A
394247
| III/III+ |
50 zł szac. 80 zł 22 wyświetleń |
0 | zakończona |