Zakończenie: 06-06-2024 20:00 ÷ 22:58
Norwegia, medal pamiątkowy, 2005
394884
Aw: Niedźwiedzie polarne, SVALBARD BLIR NORSK, na dole 19... | I |
105 zł szac. 120 zł 25 wyświetleń |
0 | zakończona | |
394883
Aw: Scena wyboru króla, FOLKET VELGER KONGE, na dole 1905... | I |
100 zł szac. 120 zł 25 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Norwegia, medal pamiątkowy
394882
Aw: Trzy popiersia, KONGERIKET NORGE, Rw: Flaga Norwegii,... | I |
95 zł szac. 120 zł 23 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Chiny, medal
394406
Pu Yi - ostatni cesarz (1909–1911) | I- |
65 zł szac. 40 zł 25 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, Charles de Gaulle, 1980
393607
na stronie głównej punca i sygnatura SANTUCCI | I |
50 zł szac. 60 zł 19 wyświetleń |
0 | zakończona |